Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
11-14.06.2020
CZAS DO STARTU:

Najlepszy stosunek ceny do m² prawdziwego MTB

Udział w wyścigu etapowym to wielka frajda. Wymaga jednak ona pewnych poświęceń. Żeby dobrze przygotować się do imprezy trzeba dużo rzeczy zaplanować, wyposażyć się w odpowiedni sprzęt no i oczywiście "trochę" potrenować. Nie oszukujmy się – udział w takim wyścigu wymaga też nakładów finansowych.

Na szczęście tak jak w innych dziedzinach naszego życia, tak i w kolarstwie zdarzają się prawdziwe okazje. Jesteśmy pewni, że Beskidy MTB Trophy jest imprezą, w której dostaje się ponadstandardową dawkę emocji, w najlepszym stosunku ceny do m² prawdziwego MTB.

1-EZ3A7246

Cena wpisowego na naszą imprezę jest kilkukrotnie niższa niż te, które obowiązują na podobnej klasy wyścigach na świecie. Ktoś może pomyśleć, że odbywa się to kosztem jakości świadczonych usług. Nic bardziej mylnego. Pakiet startowy jest równie obfity jak ten, który oferują inni organizatorzy dobrze znanych imprez. To znaczy, że bardzo duża rzesza miłośników kolarstwa górskiego ma szansę na wzięcie udziału w wyścigu światowej klasy i nie musi martwić się za bardzo ani o stan swojego portfela, ani o jakość obsługi. Wszystko to, czego potrzeba by w spokoju ukończyć wyścig jest wliczone w cenę. Stosunek ten nie wynika też z tego, że odbywa się to kosztem jakości tras – one są naszym znakiem rozpoznawalnym i cenione są na całym świecie, więc przykładamy do nich największą wagę.

_18K5637

Jeśli ktoś ma nieco grubszy portfel, to może skorzystać z wielu dodatkowych opcji takich jak: zakwaterowanie i pełne wyżywienie w hotelach, masaże, energy boxy i inne. W przyszłym roku po raz pierwszy będziemy też oferować dedykowany serwis rowerowy - po zakończeniu każdego etapu mechanicy odbiorą od Ciebie rower, wyczyszczą go, nasmarują, dokonają podstawowych napraw i regulacji tak, by Twój sprzęt był lśniący i gotowy do walki następnego dnia. A wierzcie nam, że nasi mechanicy znają się na swojej robocie jak mało kto.   
 

1-1-_18K2102